Qilowatiga muudad oma kodu energia juhtimiskeskuseks aidates säästa elektriarvetelt ning teenida tulu. Lisaks aitad oma paindliku tarbimisega vähendada fossiilkütusel töötavate elektrijaamade kasutamist, mis on kallid ja saastavad ning mida kasutatakse tiputarbimiste katmiseks. Iga balansseeritud megavatt-tund vähendab ligikaudu 0,5 tonni CO2 emissiooni, aidates sellega kaasa keskkonnakaitsele.

Päikeseinverterite olemasolu muutub iga päevaga vajalikumaks ning energiajulgeolek kõnetab täna kõiki. Kui sul on lisaks päikesepaneelidele ka akud, kuhu talletada päikeseenergia, siis oluline oleks kogu päikeseparki juhtida võimalikult effektiivselt ja säästlikult. MODBUS R2 seadmega on võimalik kokkuhoid saavutada kuni 65%, sääst sõltub akude mahutavusest ja tavapärasest energiatarbimisest. Täna suudame juhtida enamlevinud invertereid: Deye, Goodwe, Solax, QCells, Huawei, Sungrow ja Hoymiles ning arenduses on ka HDL, SMA, Sofar, Solis, SolarEdge.

Soojuspumpasid juhitakse skandinaavias juba mõnda aega, täna on selle vajalikusest ka ülejäänud Euroopa aru saama hakanud ning targa juhtmisega võid saavutada kokkuhoiu kuni 45%. Sääst sõltub suuresti hoone eripärast ning soojuse salvestuse võimalikusest. Kõige parem soojuse salvesti on betoon ja vesi, mõistlik oleks odava elektrihinna puhul põrandakütte või akumulatsioonipaagi temperatuuri tõsta paari kraadi võrra ning tarbida etteköetud sooja kallimatel tiputundidel. Üldjuhul temperatuuri muutmist paari kraadi ulatuses lokaalküttes ei pane tähelegi. Täna suudame juhtida enamvähem kõiki õhk-vesi, õhk-õhk või maasoojuspumpasid: Midea, NIBE, Thermia, Panasonic, Atlantic, Junkers, BOSCH, Fujitsu, Daikin, Samsung, jne.

Soojavee elektriboileri juhtimine on samuti mõistlik, kuna enamasti kasutatakse sooja vett rohkem hommikuti ja õhtuti, seega öösel ja päevasel ajal on võimalik boilerit vähem kütta ning saavutada seeläbi sääst kuni 35%.

Lisaks omame kogemust elektriautode laadijate, basseini kütte ja filtreerimise, jahutus ja külmseadmete, tööstuslike kuumpresside ja kalorifeeride targal juhtimisel, millega on võimalik saavutada täiendatav sääst.

Statistika

5

Riigid

1100

Juhitavat seadet

117k

Säästetud

407t/CO2

Vähendatud

Reaalajas

124.96 kW

Tarbitav võimsus

9.67 kW

Müüdav võimsus

6.65 kW

PV tootlikus

Virtuaalne elektrijaam

Virtuaalne elektrijaam on uuenduslik lähenemine elektrienergia tootmisele, kus kodud, büroohooned või tootmisettevõtted muutuvad väikesteks, ent olulisteks elektrijaamadeks kogukondades. See mitmekülgne kontseptsioon pakub mitmeid eeliseid, mis muudavad selle atraktiivseks nii majandusliku kasu kui ka keskkonnasäästlikkuse seisukohast.

Üks peamisi eeliseid virtuaalsete elektrijaamade puhul on nende võime aidata tasakaalustada elektrisüsteemi sagedust. Oleme võimelised reageerima kiiresti elektrivõrgu kõikumistele ning pakkuda elektrivõrgu balanseerimisteenust 1 minutilise täpsusega.

Läbi balanseerimisteenuse on võimalik teenida passiivset tulu müües energia akudest elektrivõrku või jättes energia üldse mõneks hetkeks tarbimata - jättes seeläbi energia võrku. Või hoopis laadida akusid või soojendada vett paari kraadi võrra - kulutades elektrit. Mõlemal juhul teenib virtuaalse elektrijaama omanik selle pealt tulu ning pakub ka majanduslikku stiimulit rohelise energia tootmisele. Virtuaalse elektrijaama omanikuks võivad hakata ka väiksemad tarbijad, näiteks kodud, kus on väike elektriboiler või marginaalse võimsusega põrandaküte.

Pakume teenust üle Euroopa ning kasutame elektrihindade saamiseks ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity) andmevahetuskihti.

Meie teenuse pakkumisel on oluline tagada klientide andmete turvalisus ja usaldusväärsus. Seetõttu kasutame teenuse osutamiseks vajalikku infrastruktuuri ainult Euroopas ning vastab Euroopa Liidu andmekaitse standarditele ja kohalikele õigusaktidele. See tagab, et andmeid hoitakse turvalises ja reguleeritud keskkonnas. Meie teenused jooksevad sertifitseeritud andmekeskuses, millel on muuhulgas ISO 27001, ISO 9001 ja NEN 7510 sertifikaadid, mis näitavad nende teenuse vastavust kvaliteedi- ja infoturbe standarditele.

Partnerid

Euroopas

Eestis

Hollandis

Teenuste hinnad